Найкраще місце для розміщення франчайзингової кав'ярні. Все що потрібно знати. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Найкраще місце для розміщення франчайзингової кав’ярні. Все що потрібно знати.

Вибір місця для вашої кав’ярні – дуже важливий і відповідальний крок, а в деяких випадках – ключовий. Перед тим, як орендувати приміщення в обраній вами місцевості, потрібно звернути увагу на потік клієнтів в конкретній місцевості, наскільки близько розташовується заклад до об’єктів інфраструктури, наявність конкурентів і багато іншого. Важливо враховувати, що орендодавець може попросити гроші за кілька місяців вперед, і до цього потрібно бути готовим. Якщо не хочете розчаруватися у своєму виборі, рекомендуємо вам бути уїдливими, не йти на компроміси і завжди мати при собі план Б. Навіть найкраща кав’ярня з приємним обслуговуванням і смачним меню не буде приносити прибутку, якщо буде перебувати в невдалому місці.

Розрахуйте свої сили

Можна відкриватися в районах, де постійно щось відбувається, де великий потік людей, але розташовуватися на тихій вулиці. Бажано мати розташування в центрі міста, тоді люди зі спальних районів будуть спеціально їхати до вас. Але якщо розташовуєтеся на тихій вулиці, розраховуйте, вийде у вас привести до себе нових клієнтів чи ні. Дуже важливо відразу визначитися, скільки відвідувачів вам необхідно, щоб не тільки окупити оренду, але і отримувати високий дохід.

Уникайте убитих приміщень і непривабливих місцевостей

Важливо брати в оренду приміщення в хорошому стані і в місцевості з гарним видом. Приміщення повинно повністю відповідати всім вашим необхідним параметрам і побажанням. Не варто брати зовсім убиті приміщення в несприятливому районі, бо доведеться занадто багато витрачатися на ремонт, який себе надалі навряд чи окупить.

Конкуренти

Без конкурентів ніяк. Їх багато, особливо в дуже хороших місцях. Тому рекомендується при пошуку місця розміщення майбутнього кафе порівняти свій майбутній заклад з уже існуючими конкурентами. Хороші місця ніколи не пустують, проаналізувавши всі за і проти, ви зможете знайти підходящі за концепцією точки.

Не бійтеся витрачатися на рекламу

Після того, як ви визначилися з місцем, потрібно правильно оформити сам заклад і прорекламувати свою торгову точку. Креативні і яскраві кафе завжди помічають, тому будьте максимально оригінальними. При можливості рекламуйте свій заклад в соцмережах або місцевих сайтах. Іноді можете влаштовувати акції та вигідні пропозиції.

У підсумку, можна зрозуміти, що розташування вашої торгової точки – дуже важливий критерій. При виборі місця для розміщення враховуйте рівень населеності регіону і інтенсивність руху людей. Розміщувати франчайзингову кав’ярню можна на центральних вулицях міста, неподалік від зупинок, в зонах відпочинку, поблизу аеропортів. Якщо у вас виникнуть проблеми і доходу не буде, переїдьте в інше місце, враховуючи помилки попереднього розташування.

Головне, при виборі місця розташування прислухатися до своєї інтуїції: якщо вам здається що в конкретному місці не треба розташовуватися, то краще не ризикувати і знайти краще місце. Місце кафе повинно повністю вас влаштовувати або хоча б частково. При правильному розташуванні, кав’ярня буде максимально залучати клієнтів.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-