Найкраще місце для розміщення франчайзингової кав'ярні. Все що потрібно знати. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Найкраще місце для розміщення франчайзингової кав’ярні. Все що потрібно знати.

Вибір місця для вашої кав’ярні – дуже важливий і відповідальний крок, а в деяких випадках – ключовий. Перед тим, як орендувати приміщення в обраній вами місцевості, потрібно звернути увагу на потік клієнтів в конкретній місцевості, наскільки близько розташовується заклад до об’єктів інфраструктури, наявність конкурентів і багато іншого. Важливо враховувати, що орендодавець може попросити гроші за кілька місяців вперед, і до цього потрібно бути готовим. Якщо не хочете розчаруватися у своєму виборі, рекомендуємо вам бути уїдливими, не йти на компроміси і завжди мати при собі план Б. Навіть найкраща кав’ярня з приємним обслуговуванням і смачним меню не буде приносити прибутку, якщо буде перебувати в невдалому місці.

Розрахуйте свої сили

Можна відкриватися в районах, де постійно щось відбувається, де великий потік людей, але розташовуватися на тихій вулиці. Бажано мати розташування в центрі міста, тоді люди зі спальних районів будуть спеціально їхати до вас. Але якщо розташовуєтеся на тихій вулиці, розраховуйте, вийде у вас привести до себе нових клієнтів чи ні. Дуже важливо відразу визначитися, скільки відвідувачів вам необхідно, щоб не тільки окупити оренду, але і отримувати високий дохід.

Уникайте убитих приміщень і непривабливих місцевостей

Важливо брати в оренду приміщення в хорошому стані і в місцевості з гарним видом. Приміщення повинно повністю відповідати всім вашим необхідним параметрам і побажанням. Не варто брати зовсім убиті приміщення в несприятливому районі, бо доведеться занадто багато витрачатися на ремонт, який себе надалі навряд чи окупить.

Конкуренти

Без конкурентів ніяк. Їх багато, особливо в дуже хороших місцях. Тому рекомендується при пошуку місця розміщення майбутнього кафе порівняти свій майбутній заклад з уже існуючими конкурентами. Хороші місця ніколи не пустують, проаналізувавши всі за і проти, ви зможете знайти підходящі за концепцією точки.

Не бійтеся витрачатися на рекламу

Після того, як ви визначилися з місцем, потрібно правильно оформити сам заклад і прорекламувати свою торгову точку. Креативні і яскраві кафе завжди помічають, тому будьте максимально оригінальними. При можливості рекламуйте свій заклад в соцмережах або місцевих сайтах. Іноді можете влаштовувати акції та вигідні пропозиції.

У підсумку, можна зрозуміти, що розташування вашої торгової точки – дуже важливий критерій. При виборі місця для розміщення враховуйте рівень населеності регіону і інтенсивність руху людей. Розміщувати франчайзингову кав’ярню можна на центральних вулицях міста, неподалік від зупинок, в зонах відпочинку, поблизу аеропортів. Якщо у вас виникнуть проблеми і доходу не буде, переїдьте в інше місце, враховуючи помилки попереднього розташування.

Головне, при виборі місця розташування прислухатися до своєї інтуїції: якщо вам здається що в конкретному місці не треба розташовуватися, то краще не ризикувати і знайти краще місце. Місце кафе повинно повністю вас влаштовувати або хоча б частково. При правильному розташуванні, кав’ярня буде максимально залучати клієнтів.

Чого очікувати від ринка кави в Україні

Еволюція кавового ринка в Україні

Blackfest Ukrainian Coffee Show

Помел кави

Який помел кави найкращий?

Популярні сорти кави на ринку

Причини невдач франчайзингових кав’ярень. Як не стати банкрутом

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Як збільшити лояльність клієнтів до вашої кав’ярні

Зникнення кави: міф чи реальність?

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Cold Brew Championship. Розповідаємо рецепт шоту, що додасть сил на всю ніч!

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-