Навіщо навчати бариста? > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Навіщо навчати бариста?

Чашка кави – унікальний напій, якому віддають перевагу більшість. Людина, яка готує її, будь то ви вдома або бариста в кафе, грає важливу роль в якості цього неповторного напою.

Багато людей вкладають значну суму грошей в свої підприємства з продажу кав’ярень, включаючи час і зусилля, а також альтернативні витрати, пов’язані з чимось іншим. Часто вони все зроблять правильно, окрім як найняти потрібних людей. На початку, власник кавового бізнесу може просто не приділяти достатньо уваги своїм співробітникам – особливо бариста. Без кваліфікованого і досвідченого фахівця вам просто не обійтися. Адже проста людина, яка не знайома з усіма тонкощами і особливостями роботи, не зможе правильно приготувати смачний напій. Як наслідок клієнти не будуть віддавати перевагу вашій кав’ярні.

Навчання бариста може допомогти вам, або вашим співробітникам, поліпшити свої професійні навички в приготуванні кави і обслуговуванні клієнтів, стимулювати їх кар’єрне зростання і навіть вийти на нові шляхи в галузі. Професійні баріста знають всі тонкощі і особливості в приготуванні по-справжньому смачного і ароматного напою, який заворожує з першого ковтка.

Навіщо необхідно навчати бариста?

Складно повірити в те, що 10 років тому про навчання кавового ремесла, на території нашої країни, ніхто не чув. Отримати такі необхідні знання по роботі можна було шляхом внутрішнього навчання в великих мережевих кав’ярнях.

На сьогоднішній день рівень освіти бариста в нашій країні значно зріс. Існує безліч різних компаній, які готові навчати не тільки своїх співробітників, але і інших людей, що бажають пізнати всі тонкощі і особливості цієї роботи. При цьому варто сказати, що професійні компанії готові запропонувати відразу кілька захоплюючих курсів, що підвищують рівень вашого професіоналізму.

Кілька причин професійного навчання бариста:

 • Хороший спеціаліст повинен вміти розуміти стандарти кавовій індустрії.
 • Навчання особливо важливо, якщо ви наймаєте молодих співробітників, які ніколи раніше не працювали в цій індустрії.
 • Професійне навчання розширює можливості ваших бариста.
 • Навчання покращує обслуговування клієнтів.
 • Клієнти можуть відрізнити непідготовленого співробітника від навченого й освіченого бариста, і вони віддадуть перевагу кафе з більш гостинним і освіченим фахівцем.
 • Навчання скорочує число ваших співробітників, які починають працювати і йдуть, тому що вони не відчувають себе задоволеними, уповноваженими, цінними або за потрібне в своєму нинішньому положенні.
 • Навчання бариста може збільшити ваші продажі.
 • Веселий, ввічливий і щасливий бариста, безумовно, матиме більше постійних клієнтів.
 • Навчання бариста може посилити ваш брендинг.

Коли ваш персонал пишається своїми напоями, ваші клієнти звертають на це увагу. Навчання допомагає бариста зрозуміти і поліпшити своє ремесло, щоб вони могли постійно робити якісні, смачні напої, які припадуть до смаку абсолютно кожному. Їх пристрасть до приготування чудової кави долине до покупців, і ці клієнти будуть приходити до вас знову, для того щоб отримати насолоду від улюбленого напою і від його тонкого, захопливого аромату.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок



-