Незвичайні кавові напої різних країн та регіонів світу > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Незвичайні кавові напої різних країн та регіонів світу

В одній з минулих статей ми вже розповідали вам про те, які кавові напої любить пити населення різних країн. Цією статтею ми продовжуємо знайомити вас з цими гастрономічними винаходами.

 1. Кавові клізми

Цей тип споживання кофеїну в США та Англії є, мабуть, найекстремальнішим серед усіх, які ми описували в нашому блозі. Як стверджують його адепти, це допомагає очистити пряму кишку та товстий кишечник. Так-так, кава споживається через той самий отвір через велику воронку, через яку тепла чи гаряча кава потрапляє до кишечнику. Ті, що приймають каву таким чином, вважають, що такий варіант є «очищаючим», допомагаючи запобігти рак та поліпшити обмін речовин. Проте, слід зазначити, що немає наукових медичних доказів чи свідчень практичної користі такого споживання. А деякі (і Вікіпедія також) стверджують, що цей варіант прийому має негативні побічні ефекти, включаючи інфекції, сальмонелу, печіння в товстій кишці, серцеву недостатність та навіть смерть.

Ми не радимо, але якщо ви любите пригоди та різноманітність у своєму житті, то спробуйте кавову клізму хоча б «для галочки».

 1. Кава зі смаком сиру

Шведські ласощі під назвою Kaffeost – це кава, приправлена сирним хлібом сорту Leipäjuusto. Ця густа сирна маса має солоний смак та густу текстуру. Багато фінів будуть бажати випити власну каву з сиром, що плаває шматками в кухлі чи рясно закусувати сиром кожен ковток. Жири, масла та солі, що вивільняються у каву, перетворюють її на досить пікантний напій, який може припасти до смаку не всім.

 1. «Куленепробивна кава»

Bulletproof Coffee претендує на звання найнезвичнішого інструменту покращення фізичного здоров’я, інтелекту, м’язової сили та працездатності. Поєднання кави, коров’ячого масла та напою «Октанове масло для мозку» (розробленого в США Дейвом Аспрі) – це густа та потужна суміш жирів та поживних речовин, розроблена для досягнення максимальної фізичної працездатності, як стверджує її винахідник та основний олігополіст продажів доктор Марк Хайман. Чи працює вона? Ну, дохід своєму творцю точно генерує.

 1. Дуріанова кава

Кава з запахом та смаком дуріану – одна з дуже незвичайних ласощів родом з Азії, де й росте даний фрукт. Всі, хто його пробував хоч раз у житті, запам’ятали його жахливий смак: ніби суміш мусу з оселедця, меду, вершкового крему та давно не праних шкарпеток чи гнилого луку. Втім, є навіть любителі цього фрукту. Ну, кожному своє. Як й кава, рясно приправлена цими карколомними ароматами.

 1. Еспрессо з газованою водою

Еспрессо в поєднанні з газованою водою може стати відмінним гарячим літнім напоєм, на думку деяких споживачів з англомовних країн. Комбінуючи квіткову чи просто не дуже цитрусову газовану воду та еспресо, виходить солодкий, гострий, шипучий та насичений смак унікальної кави.

 1. Кава «Кубано»

Це дуже популярний ранковий напій на Кубі та у Флориді, США, де його знають як Café Cubano. Його суть: потужний та концентрований кавовий напій, що поєднує рівні частки цукру та еспрессо. Зазвичай має в обсязі не більше 60 мілілітрів, володіє неймовірно густою та в’язкою текстурою, та дуже приторною солодкістю, що не дивно. Каву Cubano зазвичай подають в маленьких паперових стаканчиках, та багато його любителів з ранку стоять в черзі до кафе, де його подають, щоб отримати свій кавовий «шот».

 1. Кава з чорним перцем

Цей напій є місцевим фаворитом в Сенегалі, що в Африці. Кава з чорним перцем або “Café Touba” має в складі чорний перець та цукор, разом з насиченою чорною кавою, що створює дуже глибокий та «землистий» смак.

Ймовірна історія походження напою така, що напій був розроблений релігійним лідером якогось «Братства Мурідів», щоб допомогти своїм адептам не спати під час надмірно довгих молитовних церемоній. Вбачається, що чорний перець африканський також має заспокійливі, а не пекучі, властивості.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-