Новий спосіб зробити селфі: замовити каву зі своїм зображенням > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Новий спосіб зробити селфі: замовити каву зі своїм зображенням

Полюбляєш каву? Не уявляєш життя без щоденного селфі? А якщо це об’єднати в одне ціле? Популярний тренд для соціальних мереж: друк селфі фото на кавовій пінці.

Якщо ввести в пошук хештег #coffee, то Instagram видасть цифру в 100 135 813 світлин. І ми впевнені, з кожною годиною їх з’являється все більше. Це ще раз підтверджує, що кава є не тільки найпопулярнішим напоєм для споживаня* (після води, звичайно), а й займає одне з перших місць серед топових аксесуарів для фотографування у блогерів. За її допомогою легко передати будь-який настрій та атмосферу. Настільна лампа, мягенький карпатий плед та велика домашня чашка — ось тобі чудові декорація для світлини, що передає відчуття тепла та затишку. Квіти, запалені свічки, дві кави та один десерт на двох — так і очікуєш побачити закоханих на їх першому побаченні. Відкритий ноутбук, розкидані нотатки та паперові стікери, стаканчик із залишками еспресо — здається, у когось був насичений робочий день.

Завдяки такій активності в соціальних мережах, власникам кав’ярень вже недостатньо запропонувати своїм гостям просто смачну каву. Окрім бажання повернутися в цей заклад заради якісного напою, вона повинна також викликати бажання сфотографувати її та поділитися нею з друзями. На які тільки хитрощі не йдуть власники задля цього: креативний інтер’єр, кольорові стаканчики, кумедні написи на посуді…чи зображення портрету на кавовій пінці. Так-так, ти не помилився. Тепер можна отримати капучіно, на пінці якої замість квітки/зайчика, буде намальований твій портрет.

Процес виготовлення займає мінімум часу. Завантажуєш фото через спеціальний додаток. Потім бариста переносить цю світлину на пінку за допомогою їстівного харчового барвника, використовуючи спеціальну машину. Декілька хвилин, та-дааам: смачненьке капучіно із твоїм селфі у тебе в руках.

Якщо ідея випити каву із власним селфі не до вподоби, ти завжди можеш відправити фото з домашнім улюбленцем, другом чи коханою людиною. Або можливо, з відомою голлівудською зіркою. Ми в Gemini Espresso були б в захваті, якщо б хтось приніс нам лате із Джорджем Клуні та Монікою Белуччі 🙂

P.S. Той же самий Instagram каже, що у Львові вже є такий заклад. Клієнти якого із захопленням постять свої замовлення.

*Для порівняння, #tea – 26 046 635 публікацій; #wine – 43 247 467 публікацій.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-