Основні складові ідеальної кав’ярні > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Основні складові ідеальної кав’ярні

Успішність кафе залежить від багатьох параметрів. Кафе крім кухні притягують своєю атмосферою, в створенні якої важливу роль відіграє інтер’єр.

Інтер’єр

Коли входимо в кафе ми однозначно оцінюємо дизайн. Головне, щоб клієнту було затишно і комфортно в закладі, а яким чином буде реалізований дизайн – питання друге. Навіть маленьке кафе може бути успішним і відвідуваним, якщо правильно підійти до оформлення.

Важливо, щоб атмосфера подобалася і повністю відповідала внутрішньому стану гостя. Світло повинно бути теплим і радісним, не дуже теплим і не дуже яскравим. При правильному і регульованому освяченні клієнтам в кафе завжди комфортно перебувати. Дуже красиво виглядає інтер’єр кафе, де встановлені індивідуальні підвіси у кожного столика. Наявність фіранок дозволить закрити шторку, щоб сховатися від яскравого сонця, і розмовляти зі співрозмовником. Дотримуйтеся «золотої середини» і від відвідувачів не буде відбою.

Кухня і меню

Кухня відіграє важливу роль в популярності закладу. І багато гурманів заради особливих творінь кухара завжди раді відвідати заклад в незручному місце розташуванні. Відвідувачів приваблює меню в якому відображені ціни, фотографії готових страв, їх повний склад. При виборі їжі дуже хочеться тримати в руках максимально зручний «інструмент» з назвою страв.

Ціни

Кожен відвідувач звертає увагу на ціни. Вони не можуть бути занадто низькими (сезонні продукти не можуть мати ціну нижче заморожених напівфабрикатів) і не повинні бути дуже завищеними (у дорогих кафе можуть, наприклад, видавати тухле м’ясо за особливий спосіб приготування). Вартість страв повинна бути резонною.

Офіціанти

Клієнт завжди цінує ввічливе і швидке обслуговування і хоче, щоб їжа на столику з’являлась швидше. Вони не повинні метушитися, бути дуже молодими або надто старими. Оптимальний варіант – середніх років чоловіки в фартухах, в акуратному одязі і закритому взутті.

Музичне оформлення

У хороших кафе завжди встановлюють професійну аудіосистему, щоб звучання було максимально рівномірним і не нав’язливим у всьому залі. Зі звичайними колонками одним відвідувачам завжди буде голосно, іншим – тихо.

Гарне музичне оформлення дозволяє формувати лояльність клієнтів.

Wi-fi і вентиляція

Сьогодні без якісного і швидкого інтернету нікуди. Якщо немає доступу до мережі – відвідувачів, швидше за все, в такому закладі не буде. Наявність Wi-fi дозволяє фотографуватися, відзначати заклад, а значить, що кафе буде безкоштовно прорекламовано.

Важливо подбати про гарну систему кондиціонування, бо  кондиціонери виглядають безглуздо в закладі. Вентиляція повинна бути якісною, щоб змішані запахи їжі в залі не бентежили відвідувачів. Але якщо у вашому кафе передбачена відкрита кухня, то це тільки порадує клієнтів. Тільки в цьому випадку обов’язково повинні бути встановлені хороші витяжки, які відмінно справляються навіть з відкритими кухнями.

Успіх кафе гарантують багато факторів. Жоден з цих факторів окремо не може гарантувати велику кількість клієнтів. Зробіть все максимально якісно і відвідувачі будуть хотіти до вас повертатися не один раз.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-