Помел кави > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Помел кави

Кава – це дивовижний напій, який захоплює своїм тонким смаком та ароматом. Вона має дивовижний смак, який пробуджує наші сміливі та потаємні бажання. Гурмани, які не уявляють свій ранок без смачної та ароматної кави, не з чуток знають про те, що на її смакові якості впливає помел зерен. Коли заварюєте каву, гаряча вода діє як розчинник, вимиваючи розчинні тверді частинки з меленої кави в варіння. Щоб правильно визначити варіант помелу, необхідно точно знати сорт. З якісних і хороших зерен виходить дивовижний напій, який надихає на нові звершення, дивує своєю яскравістю та неповторністю. Помел буває різним і зовсім неважливо, невеликий він або великий, смак від цього суттєво не зміниться. Адже помел, в більшості випадків, визначає тип приготування улюбленого напою.

Кавові напої готуються крапельно або під тиском, тому процес подрібнення та розмір подрібнення повинні відповідати обладнанню для приготування кави, який ви використовуєте в домашніх умовах або в громадських закладах.

Основні ступені помелу

Незалежно від того, якому методу приготування кави ви віддаєте перевагу, визначення розміру помелу зробить вашу каву першокласною. Певна консистенція помелу найкраще працює з певними методами заварювання та допомагає запобігти надмірному або недостатньому витягу смаку кави. Наприклад, грубий помел, як правило, рекомендується для приготування ніжного напою, так як більш тонкий помел може привести до дуже гіркого смаку для багатьох поціновувачів кави.

 • Великий помел. У більшості випадків використовується в процесі заварки з кавоварки. Кожна частинка кави дорівнює приблизно 1 мм. Завдяки цьому зерна накопичуються на спеціальній сітці, при цьому не потрапляють в чашку. Напій, приготовлений таким методом, має яскравий смак, незабутній аромат.
 • Середній помел. Це стандарт для меленої кави в продуктових магазинах і кращий помел для крапельної кави. Ця кава акуратно викапується та додається в крапельний фільтр. Має консистенцію і розмір сухого піску. Подрібнення середніх зерен дозволяє екстрагувати ароматизатор. Середній помел, ймовірно, є поширеним способом помелу.
 • Дрібний помел. Тонкоподрібнена кава практично не має блиску і утримує відбитки пальців, якщо натиснете на неї. Цей помел зазвичай використовується для приготування еспресо і мока. Цей метод заварювання використовується тиском, щоб проштовхнути воду через компактну кавову гущу. Тонкий або надтонкий помел також використовується в турецькій каві, в якому кава заварюється в ібрік, маленькому горщику з довгою ручкою.

Якщо ви хочете приготувати найкращу чашку кави, яку ви куштували, вам потрібно почати з помелу: не тільки з того, що ви перемелюєте безпосередньо перед варінням, а й з правильним розміром і консистенцією, які роблять напій відмінним. Повітря, волога, тепло та світло можуть порушити смак кави, тому намагайтеся зберігати боби в непрозорій, повітронепроникної місткості при кімнатній температурі.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-