Популярні сорти кави на ринку > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Популярні сорти кави на ринку

Кава – це улюблений напій мільйонів споживачів. Кожен з нас шукає особливий та найбільш смачний напій. Класифікується він згідно з типом обсмажування. Він розкриває аромат та смак, які замкнені в зелених кавових зернах. Як і в більшості випадків, пов’язаних з кавою, термінологія рівня обсмаження кави може бути неоднозначною. Національна кавова асоціація має спеціальну розбивку на чотири рівні (світлий, середній, середньо-темний, темний). На споживчому рівні візуальні підказки є способом визначення ступеня обсмаження. Такі позначення, як світлий, середній і темний – це відмінний спосіб знайти все те, що вам дійсно потрібно, щоб відчути, магію улюбленого, тільки приготованого напою.

Вибір правильної кави – це не те рішення, до якого слід ставитися легковажно. Існують різні критерії, які необхідно враховувати, кожен з яких залежить від особистих смаків та уподобань. Деякі з вас оцінять легку каву з декількома шарами смаків, які тонко проявляються під час дегустації, в той час як інші віддадуть перевагу більш збалансованому напою.

Арабіка і робуста – два основних види бобів для всієї кави. Зерна робусти дешевші і їх легше вирощувати. Арабіка, як правило, робить каву краще, бо має більш виражений смак і аромат. Кількість кофеїну в чашці може сильно варіюватися в залежності від таких факторів, як суміш, спосіб приготування і тип зерен. Регіональні впливи створили різноманітність кави з унікальними смаками та запахами.

Як вибрати тип обсмаження, залежно від уподобань?

Та частина світу, в якій вирощуються ваші кавові зерна, відіграє особливу роль в смаку кави. Географічні регіони дають різні смаки і характеристики. Відмінності в душі, піднесенні і навіть в тому, як різні виробники вирощують свої боби, можуть змінити смаковий профіль.

Купівля кавових зерен може здатися простим процесом, але багато що залежить від вибору зерен. Ідеальне обсмажування – це особистий вибір, на який іноді впливають національні переваги або географічне положення. Більш того, тип смаженої кави, який ви виберете, буде залежати від пріоритетного смаку, з яким ви прокидаєтеся щоранку.

Європейці воліють темні зерна. Це дає сильний і інтенсивний аромат. Люди, яким подобаються унікальні та оригінальні смаки кави з різних регіонів світу, справедливо відзначать, що чим темніше, тим більше аромату ви втрачаєте. Якщо ви обсмажуєте кавові зерна занадто довго, просто отримуєте злегка обвуглений смак.

Якщо хочете вибрати збалансовану та смачну каву, починати слід з середнього типу обсмажування. Тільки в цьому випадку ви на всі 100% відчуєте і дізнаєтеся глибину та яскравість цього оригінального та дивовижного напою, який допомагає підбадьоритися щоранку, дарує приплив сил та енергії.

Щоб зберегти свіжість та аромат цього напою, він повинен бути захищений від вологи, тепла, світла і сильних запахів. Тому, зберігайте каву в темному прохолодному місці подалі від духовки, в герметичній банці.

Чого очікувати від ринка кави в Україні

Еволюція кавового ринка в Україні

Blackfest Ukrainian Coffee Show

Помел кави

Який помел кави найкращий?

Популярні сорти кави на ринку

Причини невдач франчайзингових кав’ярень. Як не стати банкрутом

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Як збільшити лояльність клієнтів до вашої кав’ярні

Зникнення кави: міф чи реальність?

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Cold Brew Championship. Розповідаємо рецепт шоту, що додасть сил на всю ніч!

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-