Псс... Gemini драйвує! > виробник кави Gemini.ua

Псс… Gemini драйвує!

Повернутися

 

Ми всі дуже любимо каву. Але кожен – за різні її властивості. Найкраща кава – натуральна та свіжообсмажена здатна впливати на нас найнеочікуванішим чином.

 

Gemini заряджає 

Багато роботи, мало часу. Потрібно встигати робити безліч справ кожного дня. Офіс: звіт, зустрічі, контракти. Навчання, родина, хобі друзі. Знайома ситуація?

Кава заряджає.  Американо зранку, ще один по обіді і ти в тонусі. Вперед, до своєї мети!

Gemini заводить

Твоє життя перетворилося на понурі будні? Кожен день схожий на попередній? Хочеться згадати як було колись – коли в твоєму тілі вирува адреналін і здавалося, що весь світ належить тобі? Хочеться знову бути швидшим за вітер та випробовувати себе на міцність?

Кава заводить. Випий чорний, як ніч, еспресо, та рушай на зустріч пригодам. Попереду ще стільки випробувань, що чекають на тебе та змушують твоє серце битися частіше!

Gemini спокушає

Мільйон обов’язків та твоїх тендітних плечах? Нескінченні справи, відповідальність, сумніви та хвилювання – твої щоденні супутники? Вже забула, коли приділяла час особисто собі? Коли ти взагалі в останній раз милувалася прекрасною собою?

Кава спокушає. Час згадати, що ти у себе одна та заслуговуєш на найкраще. Дозволь собі насолоду, доступну щодня – ніжний лате з м’яким смаком та пухкою пінкою.

Gemini драйвує

Вау! Ти швидший за всіх! Твоя енергія вирує та ллється через край. З ранку до ночі ти у вирі подій. Друзі обожнюють тебе, бо ти класний. Це місто – твоє і ти у ньому головний.

Кава драйвує. Хапай свій капучіно з собою, аби не зупинятися ні на секунду та біжи далі.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-