Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Влітку дохід багатьох бізнесів знижується, але є такі сегменти ринку, які в жарку пору року показують тільки хорошу динаміку розвитку. До них можна сміливо віднести франчайзингові кафе, тобто, те, що відповідає бажанням людей отримати задоволення від теплих днів. Індустрія культури харчування поза домом постійно розвивається. Дуже високий попит саме в літню пору року, тому відкрити кафе влітку відмінна ідея, яка дозволить заробити чималу суму грошей. Повірте, літні франчайзингові кафе – одне з улюблених місць більшості громадян. За останні роки ринок літніх франчайзерних кафе збільшився, тому якщо бажаєте відкрити франчайзерное кафе, не пропустіть свій шанс.

Літнє кафе – в нинішній час прибутковий бізнес. Всі початкові вкладення окупляться всього за кілька місяців роботи, бо за 1 сезон можна заробити 2 млн. чистого прибутку. В результаті від бізнесу франчайзингового кафе ви будете працювати на перспективу. Ви вдало вкладіть кошти, якщо відкриєтеся влітку. Вам не доведеться з нуля розкручувати новий і непопулярний заклад, бо будете працювати в кафе з розкрученим брендом. До того ж ви швидко зможете окупити початкові витрати. Навряд чи комусь захочеться вживати їжу в торговій точці з маловідомим і сумнівним брендом. Відкривати кафе своїми силами – ідея сумнівна, тому багато хто воліє відкрити франчайзингове кафе. Відкривши влітку кафе, знайома вивіска забезпечить вам стабільний продаж і допоможе запуститися швидше.

Будь-який починаючий підприємець розуміє, що важливо вибрати перевірену франшизу, у якої вже є готові бізнес-плани, які дійсно працюють. Тільки так можна в майбутньому уникнути банкрутства або закриття через кілька місяців роботи.

Переваги літнього кафе

Подібне кафе досить легко і просто організувати ніж, наприклад, ресторан. Власнику надаються різні цікаві можливості. Літнє кафе в першу чергу і приваблює клієнтів своєю доступністю і можливістю спостерігати за прекрасним видом і всім тим, що відбувається на вулиці.

Рекомендуємо відкривати літнє кафе бізнесменам, які хочуть набратися досвіду. У літню пору року багатьом хочеться більше часу проводити на вулиці, на свіжому повітрі, тому ваше кафе буде вигравати перед іншими закладами, де можна пообідати на свіжому повітрі.

Робимо висновки

Відкриття кафе або будь-якого іншого закладу громадського харчування – хвилююча і захоплююча справа. Франшиза – відмінний варіант, як для досвідчених підприємців, так і для новачків. Але навіть якщо ви прийняли остаточне рішення, все одно потрібно ретельно все вивчити і обміркуйте всі за і проти.

Враховуйте франчайзингове кафе – вибір для людей, які вважають за краще працювати в команді. Вибирати франшизу і відкривати кафе в літню пору року можна навіть тим, у яких відсутній багатий підприємницький досвід.

Після відкриття франчайзерного кафе пам’ятайте, що тільки смачне меню, приємне і ввічливе обслуговування і приваблива атмосфера приваблюватимуть відвідувачів приходити в ваш заклад ще й ще.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-