Щорічна благодійна акція від Gemini > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Щорічна благодійна акція від Gemini

Згадайте свої відчуття, коли ви робите близькій людині маленький подарунок? За секунду в погляді пролетять тисяча емоцій: від недовіри та підозри, закінчуючи – розумінням і прийняттям. А потім з’являється вона, щаслива посмішка подяки, яка освітлює всі навколо яскравіше, ніж нічний вуличний прожектор. Адже приємно, правда?

 

А якщо таких посмішок сотня, всі вони йдуть від дітей? Маленьких і дорослих, у яких немає батьків, дідусів і бабусь, які могли б їх балувати. Є тільки кілька вихователів будинку, які замінюють їм всіх і відразу. Солодощі та іграшки просто їх здивують. А ось по-справжньому порадують – практичні речі. Ті, про які ми не замислюємося, коли купуємо. Зубна паста зі смаком прополісу, дитяче мило із запахом ромашки, сироп від кашлю, власний гребінець. Для нас це звичайні речі першої необхідності. Для них це – ще один крок у поліпшенні умов їхнього щоденного життя.

В цьому році, з нагальними потребами на найближчий місяць, компанія Gemini допомогла 3 дитячим установам:

 

Спеціалізованому будинку дитини в місті Боярка.

Спеціалізованому обласному будинку дитини в місті Біла Церква.

Спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату в селищі Глинськ

 

Гігієнічні речі, господарські товари, медикаменти, спортивне взуття, одяг. Це всього лише маленька частина того довгого списку товарів, яких завжди не вистачає. Перелік необхідного завжди можна дізнатися у директора будинку. Купівля та забезпечення такими речами завжди в пріоритеті. Адже солодощі та іграшки – це хвилинна радість, відчуття від якої проходять швидко. А придбання корисних і потрібних речей – це комфортне життя для всього будинку.

Хочете творити благодійністю? Чудово! Але головне, робіть це правильно і відповідально.

 

Світлини взято з сайту Cпеціалізованої школи-інтернату в селищі Глинськ.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-