Скільки коштує елітна кава > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Скільки коштує елітна кава

У світі існує безліч хороших сортів кавових зерен, але серед них варто позначити 5 видів, обов’язкових до дегустації усіма кавоманами світу.

Kopi Luwak (Індонезія) 1100 $ / кг

Смак чорного шоколаду з присмаком карамелі. Його цінність полягає в особливій «обробці», за допомогою перетравлення кавових зерен в шлунку цивети. Ці тваринки вибирають в їжу тільки кращі зерна кави, після чого два тижні його перетравлюють, піддаючи природному бродінню, і залишають в своїх продуктах життєдіяльності. Фермери очищають зерна від інших екскрементів, ретельно промивають і обсмажують при температурі 225 градусів. Саме тому сорт Kopi Luwak настільки цінний у всьому світі. У кав’ярні чашка Kopi Luwak обійдеться відвідувачеві в $ 35-50.

Black Ivory (Таїланд) 1000 $ / кг

Даний сорт кави відрізняє особливим ароматом фруктів і цукрової тростини. Його походження дещо схоже з Kopi Luwak, тільки тварини, які беруть участь у виробництві даного сорту, – це слони. Близько 30 годин кавові зерна Black Ivory бродять в шлунку слона, проходячи ферментацію, після чого виходять природним шляхом. З 35 кг з’їдених ягід виходить 1 кг елітного сорту кави.

Coffee Saint Helena (о. Св. Єлени): 170 $ / кг

Цитрусовий смак з елементами карамелі. Цей сорт відносно недавно став популярним і цінується гурманами за свою екологічність і натуральність. Особливих секретів його виробництва не розкривають, але ціна пояснюється малою кількістю і якістю напою.

Jamaica Blue Mountain (Ямайка): 100 $ / кг

Приємна кислинка з м’яким відтінком лісового горіха і фруктів. Це єдиний сорт кави у всьому світі, який вимірюється не в кілограмах, а в баррелях. Його упаковують в дерев’яні бочки і поставляють по всьому світу.

Coffee Yauco Selecto (Пуерто-Ріко): 50 $ / кг

Солодкуватий смак з шоколадно-горіховим ароматом і вершковим післясмаком. Унікальний клімат і висока вологість Карибських островів дають цьому сорту кави збалансований смак і приємний аромат, який відрізняють справжні цінителі якісних зерен.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-