Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Хоча наша назва Gemini, а не Google, проте дати відповідь на питання: де спробувати найсмачніший шот цього літа? – легко зможемо. 

Знаєте за що ми любимо каву? Тому що вона може бути різною. Коли куштуємо еспресо здається, що цей насичений смак ніщо та ніколи не змінить. Але додайте трохи води – раптом проявиться кавова делікатність та гіркота відійде на другий план. Легкість та солодкість підкреслюється за допомогою молока. А при змішуванні з алкоголем – створюється вибухова суміш.

Національний лідер на ринку свіжообсмаженої кави, Gemini Espresso, в партнерстві з легендарним німецьким лікером Jägermeister запустили в Україні новий напій. Мікс шот Jägermeister Cold Brew вже захопив серця любителів кави у всьому світі та невпинно прямує до позиції “шот №1 цього року”.

Як зрозуміло з назви, в його основі лежать 2 інгредієнти: 25 мл Jägermeister, пряного та нотами шоколаду, та рівно стільки ж Cold Brew, створеного методом прокапування холодною водою протягом 10-12 годин. Завдяки ідеальному поєднанню травянистого лікеру та холодної кави, приготовленої особливим способом, крижаний мікс шот набуває свого власного неповторного смаку.    

Ковток Jägermeister Cold Brew надасть тобі подвійного заряду енергії та бадьорості, після якого в тебе буде вдосталь сил, щоб танцювати та веселитись на вечірці до ранку. 

Бажаєш спробувати? Приходь

3 серпня в “Доска бар”

9 серпня в “Гнездо бар”

16-17 серпня на  Арт завод Платформа де відбудеться вечірка Білі Ночі.

та разом із нами та постійним супутником найкращих тусовок Jägermeister пий запальний крижаний коктейль та відривайся начебто це останній день літа!

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-