Суперавтомат на 140 чашок еспресо Nuova Simonelli Prontobar > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Суперавтомат на 140 чашок еспресо Nuova Simonelli Prontobar

Nuova Simonelli Prontobar

 

Продовжуючи тему суперавтоматів для HoReCa, ми познайомимо вас з ще одною компактною відповіддю на всі кавові запити ваших клієнтів. Ця модель Nuova Simonelli особливо сподобається власникам бізнесу, які працюють з жіночою аудиторією, яка традиційно віддає перевагу напоям з молоком: капучино, макіато, лунго та інші. Чому саме так, а не інакше, ви дізнаєтеся далі.

Nuova Simonelli Prontobar – це 140 чашок еспресо і 70 капучино на годину. Крім програмованої температури і кількості води на одну порцію, цей суперавтомат дасть вам можливість встановлювати навіть рівень густоти молочної пінки. Задавши одного разу оптимальні параметри однієї чашки еспресо або капучино, бариста залишиться тільки натискати на кнопку і періодично дегустувати смачні напої на відповідність якості. Ще він адаптований під різні розміри чашок від 70 мм до 140 мм.

Елементи кавового обладнання виконані з алюмінію і нержавіючої сталі. Крім того, в цьому суперавтоматі є USB-роз’єм, який можна використовувати для введення та виведення даних. Тільки уявіть, що подібно дорогому автомобілю, ваша кавоварка буде повідомляти про витрати, можливі поломки і запрограмовані показники.

Незважаючи на таку кількість корисних функцій, Nuova Simonelli Prontobar володіє достатньо ергономічними розмірами 330x520x600 мм і його вага набагато менша ніж в аналогів. Його максимальна продуктивність – до 200 порцій кави в день. Врахуйте, що споживана потужність – 2000 Вт і ваша електросистема повинна витримувати таке навантаження. Як і інші, суперавтомат Nuova Simonelli Prontobar відрізняється своєю тихою роботою і високою продуктивністю.

Якщо прочитавши даний пост, у вас виникне непереборне бажання терміново відкрити кав’ярню і замовити оренду суперавтомату Nuova Simonelli Prontobar – не боріться з цим бажанням. Такі вдалі апарати служать роками, а тому розбирають їх вмить. Тим більше з сервісною підтримкою Gemini переживати про обслуговування апарату не доведеться. Швидше телефонуйте в call-центр і замовляйте суперавтомат в оренду або купуйте, а наш досвідчений менеджер допоможе підібрати аксесуари, виходячи з ваших індивідуальних потреб.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-