У чому відмінності між кавоваркою і кавомашиною > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

У чому відмінності між кавоваркою і кавомашиною

Люди, у яких ранок завжди починається з чашки кави, можуть зіткнутися з питанням вибору кавоварки або кавомашини. Зазвичай споживачі цікавляться технікою, якою можна користуватися в домашніх умовах. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся деякі відмінності між кавоваркою і кавомашиною.

Технічні відмінності

Між звичайною кавоваркою і кавомашиною виділяють істотні відмінності. Кавомашини насамперед призначені для експлуатації ресторанами, великими та популярними закладами. Подібна техніка відрізняється високою ціною, володіє кращими функціональними можливостями. Величезні фінансові витрати не завжди виправдані для домашнього використання, хоча на прилавках магазинів завжди можна знайти недорогі моделі.

Які головні відмінності професійної кавоварки? Для заварювання кави на такому обладнанні обов’язково потрібна участь людини. При чому в кавоварці доступні тільки два види ароматного напою.

Особливості кавомашини

 

Професійна кавомашина дозволяє готувати каву з вишуканим смаком. Такий напій сподобається навіть тим, хто не любить каву. Найчастіше користувачі вважають за краще купувати автоматичні кавомашини еспрессо. На ринку присутні моделі для домашньої експлуатації, а також для офісу. Вибір величезний!

Багато поціновувачів кави мріють купити кавовий суперавтомат. Для початку експлуатації користувачеві досить вибрати відповідну програму.

Професійні кавомашини мають головний недолік – захмарна ціна на апарат. Їх доцільно купувати для великих закладів, але не для будинку.

Особливості кавоварки

 

Мабуть, це найкращий вибір для будинку. Звичайно, варто враховувати, що на такому обладнанні можна варити каву тільки з мелених зерен. Але сам апарат зручний у використанні і чудово підходить для користувачів, які не можуть жити без кави.

Важко виділити кращий тип кавоварки, все залежить від уподобань кожного кавомана. Використовуючи кавоварку для приготування напою, користувач має можливість вибрати відповідний кавовий порошок. Поєднуючи різні сорти можна отримати неймовірний смак і аромат напою.

 

Що краще?

 

Недосвідченому користувачу важко підібрати апарат для приготування ароматного напою. Якщо потрібно вибрати кращу техніку для домашньої експлуатації, досить врахувати технічні нюанси, а також які функції властиві апарату.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-