Українська ідентичність в кавовій культурі > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Українська ідентичність в кавовій культурі

Gemini Espresso та Пузата Хата презентували стаканчики з народними приказками

Мережа ресторанів української національної кухні Пузата Хата та виробник натуральної свіжообсмаженої кави Gemini Espresso запускають лімітовану кількість стаканчиків у новому дизайні. 

З 7-го вересня, купуючи каву об’ємом 285 мл в Пузатій Хаті по всій території України, кожен отримує стаканчик із жартівливою українською народною приказкою на кавовий лад.

Головна мета проекту — привернути увагу кавоманів до якісної кави українського виробництва. До комунікації залучені емоційна складова та «мовне питання», яке нині надзвичайно актуальне серед україно- та російськомовного населення України. 

На стаканчики кави нанесені український орнамент, немов знятий з вишитих сорочок, та різні доброзичливі народні приказки, які жартівливо нагадують про наше спільне мовне багатство. 

«На наш погляд, це вдале поєднання різних проявів культурної спадщини — симбіоз української домашньої кухні та народної культури, — коментує проєкт директор з маркетингу Gemini Espresso Людмила Поліно Українські приказки — це безцінна пам’ять народу — талановитого, чуйного та самобутнього. Вони століттями передавалися з покоління в покоління, а сьогодні ми маємо за честь нагадати про народну творчість цього жанру через сучасні способи комунікації.»

На лімітований випуск стаканчиків нанесено 20 унікальних жартівливих народних приказок, які ввібрали в себе мовне багатство, досвід та мудрість предків:

 • Сонній кумі кава на умі.
 • Міцна кава — козацька забава.
 • Яка кава, така й робота.

Крім цього, для гостей ресторанів Пузата Хата діє спеціальна пропозиція — каву можна отримати за спеціальною ціною за умови придбання будь-якого торту. А на жовтень компанія планує підключити доставку кави та смаколиків через Raketa та Glovo. 

Формат Coffee to Go особливо став популярним з початком карантину, коли багато кав’ярень зачинились, а любителів кави, звичайно ж, не поменшало. Багато закладів так і не змогли повноцінно відновити роботу, але практика самоізоляції та потреба в нових рішеннях змінила культуру кавування поза межами закладів та «навчила» українців замовляти каву онлайн з доставкою. 

Якщо ще на початку березня доставка вже готового лате до офісу чи додому для багатьох здавалася лише забаганкою, то нині така практика мало в кого викликає подив, натомість лише позитивні відгуки. 

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-