Умови участі в Акції «Gemini дарує натхнення» на сторінці Gemini Espresso в мережі Instagram. > виробник кави Gemini.ua

Умови участі в Акції «Gemini дарує натхнення» на сторінці Gemini Espresso в мережі Instagram.

Повернутися

Який період проведення Акції: Акція на сторінці Gemini Espresso в мережі Instagram (в подальшому – Акція) проводиться на всій території України (за виключенням тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей та АР Крим) в Інтернет мережі Instagram за адресою: https://www.instagram.com/geminiespresso/ (в подальшому – Сторінка Акції ) і триватиме: з 18:00 9 лютого до 18:00 16 лютого 2018 року включно.

 

Як взяти участь у Акції: Для участі у Акції необхідно виконати наступне:

 1. з 18:00 9 лютого до 18:00 16 лютого 2018 року включно необхідно під конкурсним зображенням правильно написати всі кількість об’єктів Gemini на панорамному зображенні.
 2. Після визначення учасників Акції, які здобули право на отримання винагороди, такі учасники Акції повинні зв’язатися з організатором Акції через особисті повідомлення сторінки Акції.

 

Чи всі учасники Акції гарантовано отримують Винагороду: Переможця буде визначено за допомогою сайту Random.org шляхом випадкового відбору серед усіх, хто виконав усі умови участі в Акції. Якщо учасник Акції, який здобув право на отримання винагороди, не виконав всі вимоги цих умов або з ним не вдається зв’язатися протягом 14 календарних днів з моменту оголошення Учасників Акції, які здобули право на отримання винагороди, такий учасник Акції втрачає право на винагороду.

Як дізнатися про отримання Винагороди: Оголошення Учасників Акції, які здобули право на отримання винагороди, а також інформування їх проводиться шляхом розміщення відповідної інформації на Сторінці Акції.

Як учасник Акції отримає Винагороду: Відправка винагороди здійснюється протягом 5 (п’яти) календарних днів від дати отримання контактних даних Учасників Акції, які здобули право на отримання винагороди. Контактні дані, які мають надати Учасники Акції, які здобули право на отримання винагороди: контактний номер телефону, ПІБ (за паспортом), повну адресу проживання з поштовим індексом, скан або фото першої сторінки паспорта та Ідентифікаційний номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Хто може приймати участь у Акції: Участь в Акції мають право взяти усі дієздатні громадяни України, яким виповнилося 18 років, які проживають на території України (за виключенням тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей та АР Крим) та які в період проведення Акції виконали всі умови проведення Акції. Учасниками Акції не визнаються і в ньому не мають права брати участь: 1) власники, засновники, учасники (акціонери) будь-якої організації (товариства, підприємства, тощо), залученої до проведення Акції; 2) чоловік або дружина осіб, вказаних в підпункті 1) даного пункту Правил; 3) найближчі родичі, а саме: діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба осіб, вказаних в підпунктах 1) і 2) даного пункту Акції; 4) громадяни України, яким не виповнилося 18 років; 5) недієздатні, обмежено дієздатні громадяни України.

Яка винагорода за участь в Акції: Переможець отримає 2 упаковки по 250 грамів кави Crema, 1 упаковку чаю 100 грамів, 2 блокноти, набір теплих шкарпеток (2 пари в наборі).

Де можна отримати детальну інформацію про умови проведення Акції: Детальну інформацію про умови проведення Акції можна отримати на Сторінці Акції в Інтернет мережі Instagram. Організатор Акції має право видаляти без попередження ту інформацію, ті коментарі, які можуть бути розцінені організатором Акції або третіми особами як образливі.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-