Враження від світового чемпіонату з Латте Арт від Беницького Олександра > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Враження від світового чемпіонату з Латте Арт від Беницького Олександра

Повернувшись з Бразилії, де проходив світовий чемпіонат по Латте Арт, Олександр Беницький одразу погодився виступити у нас на стенді, в рамках фестивалю Forech, де розповів про свої враження та “внутрішню кухню” цього івенту.

Латте Арт Батл — яскраве і барвисте видовище, в якому бариста змагаються в майстерності створення малюнка. Особливим способом вливаючи спінене молоко в еспресо, вони створюють дивовижні картини і візерунки на пінці. Цього року поборотися за світовий титул, зібралися представники з 40 країн. Другий рік поспіль на світовій арені від України виступав Олександр Беницький. Дворазовий чемпіон України, тренер школи бариста CUSTOM COFFEE school, ім’я якого увійшло в ТОП 10 кращих латте артистів світу.

Як і в будь-якому змаганні такого рівня — конкуренція висока. Навіть півбала можуть стати вирішальними. З посмішкою Олександр розповідає про те, як менш впевнені учасники приховують один від одного фотографії своїх майбутніх малюнків. Навряд чи в останній момент, хтось зважиться змінити свою програму і зобразити патерн суперника. Учасники, які нехтують своїм зовнішнім виглядом, одягом (виходячи на виступ у футболках з коротким рукавом, без фартуха) і з непродуманою презентацією вже з самого початку поступаються більш підготовленим колегам. Адже суді оцінюють тебе за різними параметрами, враховують в т.ч. загальне враження від виступу.

Підготовка до чемпіонату починається відразу після попереднього чемпіонату. 🙂 Вже зараз Олександр починає думати над своєю новою програмою. Як майстер з художнім минулим, придумати нові візерунки не складає великих труднощів. Нюанс полягає в тому, щоб правильно їх втілити в життя. Міркуючи над кількома варіантами, в кінці зупиняється на тому, що краще ляже і більше припаде до смаку.

Якщо порівнювати перший світовий чемпіонат, який відбувся в 2007 році й нинішній, то одразу помітно колосальну різницю. Можна сказати. що відбулася певна революція в цьому напрямі. Спочатку, вищим рівнем майстерності вважалося зобразити мордочку звірятка, тюльпан або сердечко. Зараз – це цілі композиції, які дивують своєю реалістичністю. Останнє відкриття представив в минулому році хлопець з Таїланду. Він показав нову техніку викладання молока, за допомогою якої можна зображувати дрібні деталі, наприклад очі тварин, не використовуючи додаткові інструменти.

Бойовий настрій, бажання розвиватися, високий професіоналізм — цих якостей в Олександра з надлишком. Вся команда Gemini щиро бажає йому виконання і досягнення його найбажанішої мети — стати світовим чемпіоном! І звичайно, окрема подяка за крутий майстер клас з латте арт спеціально для наших відвідувачів.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-