Вручення призу за акцією «Coffee Профі» > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Вручення призу за акцією «Coffee Профі»

Привіт друзі!

Хочемо поділитися фото, на якому ми вручаємо головний приз акції “Coffee Профі” переможцю – Мережі кав’ярень Falcon в ТРК “Gulliver”. Коротке інтерв’ю з Романом, менеджером мережі.

Як ви дізналися про конкурс «Coffee Профі»?

Про конкурс «Coffee Профі» ми дізналися від менеджера Gemini – Олександра Левочко. Перед початком конкурсу він сповістив нас про те, що є така приємна акція, мовляв спробуйте, візьміть участь, а раптом вийде. Ну що ж, вирішили спробувати, все одно постійно у вас каву замовляємо, і в підсумку виграли. Спробували і перемогли, своїми об’ємами та поставками смачного продукту.

Що значить для вас і вашої компанії бути справжнім Coffee Профі?

В першу чергу, подавати відвідувачеві якісний продукт, який залежить від кавового зерна і «рівних рук» бариста. У другу чергу, своєчасне обслуговування кавоварок від Gemini: за першим дзвінком, півгодини, годину, і все на місці, все зробили. За рахунок цих чинників видаємо якісний продукт, залучаємо все більше людей.

Як ви збираєтеся використовувати отриманий приз (кавоварку та навчання в школі бариста)?

Свій персонал відправимо навчатися на ту кількість сертифікатів, яку виграли в рамках акції, якщо потрібно, ще докупуємо. Хто не вміє варити каву – навчиться, а хто вміє – підвищить рівень професіоналізму, адже завжди є куди прагнути.
Ну, а отриману кавоварку подаруємо шефу в центральний офіс, нехай насолоджується смачною кавою з хорошої і красивої машинки.

Як професіоналізм бариста і якісний продукт впливає на потік клієнтів, розвиток бізнесу?

Впливає позитивно. Навіть саму хорошу каву, приготувавши неправильно, дуже легко зіпсувати. Буває і навпаки, кава середньої якості, при правильному приготуванні, виходить непоганим напоєм. До того ж майстерність бариста полягає не тільки в приготуванні кави, а також умінні правильно його запропонувати, подати, продати і т.д.

Чому вибрали для партнерства компанію Gemini?

Як би банально це не звучало, але цінник завжди грає роль як в бізнесі, так і в житті. Доступна ціна при гідній якості – ці фактори стали поштовхом до співпраці з Gemini. Ну і в подальшому якість надання послуг, якість обладнання: кавоварок, кавомолок і всього іншого. Спробували, сподобалося, продовжуємо працювати позитивно і позитивно.

Якщо не хочете пропустити нові акції – підписуйтесь на наші новини або стежте за нашими публікаціями на Facebook.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-