Все про моносорт кави Indonesia Java > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Все про моносорт кави Indonesia Java

Ми в компанії Gemini Espresso хочемо, щоб ви не просто любили каву, а були справжніми кавовими сомельє. Адже розбираючись у всіх нюансах, вам буде простіше вибирати каву і ще приємніше насолоджуватися улюбленим напоєм. Тому ми продовжуємо розповідати вам про каву, і сьогодні в центрі уваги — моносорт Indonesia Java, який, як ви вже здогадалися по назві, ми веземо для вас з Індонезії та обсмажуємо спеціально для ідеального еспресо.

Індонезія – це не та країна, яка перша приходить на думку при згадці про каву. Адже здається, що найбільше кави зростає в Бразилії і Колумбії. Однак ми рекомендуємо звернути увагу на каву з Індонезії. Так, тут вирощують порівняно невеликі обсяги кави, роте якої смачної! До речі, перші кавові дерева в Індонезію, а точніше на острів Ява привезли ще в 17-му столітті голландці, оцінивши багатий ґрунт і сприятливий клімат. Через кілька років кава росла вже по всій території країни. Сьогодні в Індонезії за рік збирають понад 430 тисяч тонн кавових зерен. З них – 90% – це робуста, і лише 10% – арабіка.

Індонезійська кава завжди відрізняється тривалим післясмаком, насиченістю і кислинкою. Тому він явно сподобається тим кавоманам, які люблять міцну каву без молока і інших добавок.

Що особливого в моносорті Indonesia Java з Індонезії, спеціально обсмаженого для еспресо? Зерна цього сорту вирощуються і збираються для вас в субекваторіальному кліматі серед тропічних лісів, в східній частині острова Ява на висоті 1100 – 1600 метрів. Ми любимо моносорт Indonesia Java за насичений смак, в якому так явно відчувається солодкість меду, відтінки волоського горіха і спеції. Неодмінно варто спробувати!

Хочете дізнатися більше про цей моносорт? Тоді дивіться відео від нашої ведучої Марії Шемотюк, яка разом з бариста Владиславом Дударем будуть експерементувати з рецептами приготування кави на основі Indonesia Java від компанії Gemini Espresso.

Дивіться більше цікавих відео на нашому YouTube-каналі.

 

Чого очікувати від ринка кави в Україні

Еволюція кавового ринка в Україні

Blackfest Ukrainian Coffee Show

Помел кави

Який помел кави найкращий?

Популярні сорти кави на ринку

Причини невдач франчайзингових кав’ярень. Як не стати банкрутом

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Як збільшити лояльність клієнтів до вашої кав’ярні

Зникнення кави: міф чи реальність?

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Cold Brew Championship. Розповідаємо рецепт шоту, що додасть сил на всю ніч!

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-