Все про моносорт кави Indonesia Java > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Все про моносорт кави Indonesia Java

Ми в компанії Gemini Espresso хочемо, щоб ви не просто любили каву, а були справжніми кавовими сомельє. Адже розбираючись у всіх нюансах, вам буде простіше вибирати каву і ще приємніше насолоджуватися улюбленим напоєм. Тому ми продовжуємо розповідати вам про каву, і сьогодні в центрі уваги — моносорт Indonesia Java, який, як ви вже здогадалися по назві, ми веземо для вас з Індонезії та обсмажуємо спеціально для ідеального еспресо.

Індонезія – це не та країна, яка перша приходить на думку при згадці про каву. Адже здається, що найбільше кави зростає в Бразилії і Колумбії. Однак ми рекомендуємо звернути увагу на каву з Індонезії. Так, тут вирощують порівняно невеликі обсяги кави, роте якої смачної! До речі, перші кавові дерева в Індонезію, а точніше на острів Ява привезли ще в 17-му столітті голландці, оцінивши багатий ґрунт і сприятливий клімат. Через кілька років кава росла вже по всій території країни. Сьогодні в Індонезії за рік збирають понад 430 тисяч тонн кавових зерен. З них – 90% – це робуста, і лише 10% – арабіка.

Індонезійська кава завжди відрізняється тривалим післясмаком, насиченістю і кислинкою. Тому він явно сподобається тим кавоманам, які люблять міцну каву без молока і інших добавок.

Що особливого в моносорті Indonesia Java з Індонезії, спеціально обсмаженого для еспресо? Зерна цього сорту вирощуються і збираються для вас в субекваторіальному кліматі серед тропічних лісів, в східній частині острова Ява на висоті 1100 – 1600 метрів. Ми любимо моносорт Indonesia Java за насичений смак, в якому так явно відчувається солодкість меду, відтінки волоського горіха і спеції. Неодмінно варто спробувати!

Хочете дізнатися більше про цей моносорт? Тоді дивіться відео від нашої ведучої Марії Шемотюк, яка разом з бариста Владиславом Дударем будуть експерементувати з рецептами приготування кави на основі Indonesia Java від компанії Gemini Espresso.

Дивіться більше цікавих відео на нашому YouTube-каналі.

 

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-