Як обрати професійну кавомашину > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Як обрати професійну кавомашину

У минулій статті ми розповіли про те, як вибрати невелику кавоварку для дому або офісу, а в цій статті ми розповімо як вибрати професійну кавоварку для кав’ярні чи ресторану, взагалі для HoReCa.

Професійні кавоварки відрізняються від автоматичних не тільки якістю і різноманітністю напоїв, які можна на них приготувати, але і однією обов’язковою умовою – участю бариста. Без талановитого бариста навіть найдорожча професійна кавоварка не потішить вас смачним еспресо. З іншого боку, якщо потрібна людина знайдеться, то справа за малим – вибрати обладнання. І в цьому ми вам допоможемо.

Ручні кавоварки відрізняються кількістю постів – робочих місць для одночасного приготування напоїв. Для невеликих кав’ярень найчастіше вибирають двохгрупні, де один холдер обладнаний одинарною лійкою, а інший – подвійною. Компанія Gemini пропонує своїм клієнтам, зокрема, кавоварку Iberital IB7, яка як раз є двохгрупною. Втім, для місць з більшою прохідністю людей, можна підібрати і трьохгрупні моделі цієї фірми: Iberital Expression Two і Iberital Intenz, які відрізняються налаштуваннями і потужністю.

Вибираючи професійну кавоварку, зверніть увагу на її корпус. Правильне обладнання виготовляють з якісних металевих сплавів з термостійкими характеристиками. Це забезпечить довгу службу і привабливий зовнішній вигляд навіть в найжорсткіших умовах експлуатації. Наприклад, корпус Rancilio Classe 7 виготовлений з алюмінію, що якраз підходить під ці параметри.

Другий важливий фактор вибору кавоварки – її холдери. Вони повинні бути виготовлені з термозберігаючого металу і обладнані ситечком. У пластиковому холдері еспрессо не буде ідеальним: через недотримання субстанція кава виявиться рідкою, а пінка занадто світлою. Металевий холдер можна відрізнити за вагою: на відміну від пластикового, він буде важким в руці. До речі, темпер для зпресовування може бути виготовлений із пластику, але міцного і якісного.

Зверніть увагу на панель кавоварки – на ній мають бути датчики тиску та індикатори температури. У деяких моделях, як в Rancilio Classe 5, вони мають форму циферблата, а в інших, як в Rancilio Classe 11, можуть розташовуватися на цифровому екрані. Ці показники встановлюють для захисту від перегорання.

У якісних кавоварках проблем з одночасним приготуванням еспресо, проливом кип’ятку і збиванням молока бути не повинно. Для цього потрібно підбирати апарат з правильним нагрівачем: від 4л для двохгрупних і від 8л для трьохгрупних. Помпа для закачування води в ідеалі повинна мати вихровую форму. Фахівці вважають, що кавоварки з прямотічним нагрівачем, варять не такий якісний напій через проходження тену. Втім, це вже ледь відчутні відмінності, які відзначать хіба що гурмани.

Замовляючи кавоварку для ресторану, вибирайте її з підігрівом чашок. За правилами, еспресо не можна подавати в холодних чашечках – в них він швидко втрачає смак.

Ви прочитали статтю – “Як вибрати професійну кавоварку”. У нашій наступній статті ми розповімо вам, як вибрати суперавтомат – кавомашину для місць з високою кількістю відвідувачів.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-