Як вибрати кавоварку для дому та офісу > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Як вибрати кавоварку для дому та офісу

Коли настає момент вибору кавоварки для дому та офісу, ми намагаємося врахувати безліч чинників. Головне – це визначити, що ж вплине на фінальне рішення: якість смаку, продуктивність або вартість. Але про все більш детально в нашій статті – “Як вибрати кавоварку для дому та офісу”.

Навіщо люди купують кавоварку для дому? Щоб мати можливість насолодитися смачним напоєм не виходячи з дому. А навіщо потрібна кавоварка в офісі? Щоб десяток співробітників змогли швидко підбадьоритися або перевести дух між завданнями. Ні в тих, ні в інших умовах у власника кавового обладнання не буде часу і бажання займатися заварюванням або освоювати професійні апарати. Спеціально для них ми підготували інструкцію з вибору чалдових і автоматичних кавоварок.

Чалдові кавоварки – це кавоварки, що працюють на порційних таблетках з меленою обсмаженою кавою. Зовні це фільтр-пакети з двохшаровим перфорованим папером, запаяні в фольгу з інертним газом для тривалого зберігання. Чалди містять 7-9 грам кави, яка, завдяки продуманій упаковці, не втрачає свій аромат і смак. У чалдових кавоварок є безліч позитивних якостей, які роблять їх універсальним рішенням для офісу і дому: стабільний якісний смак, легкість в приготуванні, економія часу, простота обслуговування і, звичайно ж, ціна. Компанія Gemini пропонує на вибір відразу 3 моделі кавоварок Spinel з режимом самоочищення: Ciao, Pinocchio, Pinoccio CitCup.

Для того щоб приготувати ідеальний еспресо на Spinel досить 3-х дій:

 • помістити чалду в спеціальний відсік,
 • підставити чашку,
 • натиснути кнопку Start.

Те, що треба, коли дорога кожна хвилина.

Альтернативний варіант для дому та офісу – це автоматичні кавоварки. Вони бувають двох типів: з ручним і автоматичним капучинатором (пристроєм для збивання молока або вершків до густої піни). Розрізнити їх нескладно: в першому випадку користувачеві доведеться самостійно управляти процесом збивання, направляючи в ємність з молоком металеву трубочку з парою під тиском. У другому – досить залити холодне молоко 2% жирності в спеціальну ємність, а кавоварка сама його нагріє і перетворить еспресо в капучино. Компанія Gemini пропонує вам на вибір 2 моделі GEM 717 і GEM 707, що відрізняються капучінатором і дизайном.

Автоматичні кавоварки повністю замінюють роботу бариста. Ви часто бачили їх на заправках, в кафе самообслуговування і інших місцях, де кава стабільно хороша, але готує її сам відвідувач. Звичайно, лукавити і стверджувати, що автомат зварить преміальний еспресо, було б нечесно по відношенню до наших читачів, але задумайтеся, як часто вам хочеться дійсно незвичайної кави? Як правило, автоматичної кавоварки більш ніж достатньо для домашнього та офісного використання. А якщо захочеться різноманітності, то завжди можна взяти нові зерна на пробу.

Ви прочитали статтю – “Як вибрати кавоварку для дому та офісу”. Автоматична або чалдова – рішення за вами. А в нашій наступній статті ми розкажемо як вибрати професійну кавомашину для кав’ярні.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-