Як вибрати каву в подарунок > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Як вибрати каву в подарунок

Придбання доброї кави в подарунок на різні урочисті події, є вдалим рішенням, однак в разі правильно підібраного напою, враховується багато деталей. Зовсім не обов’язково купувати найдорожчий сорт, щоб здивувати та порадувати, досить звернути увагу на якість, а також популярність бренду, який стежить за своєю репутацією і не допускає поганої продукції.

Який сорт краще?

Основним критерієм для покупки правильної кави можна виділити його призначення, оскільки багато людей полюбляють певний сорт, в зернах або мелену каву, а головне відсутність медичних протипоказань до цього. Вічною дилемою вважається поділ думок з приводу сорту кави, де на лідируючих позиціях перебувають арабіка і робуста:

 1. арабіка на даний момент вважається найпопулярнішим і найпоширенішим у всьому світі видом, зерна якого відрізняються довгастою формою;
 2. робуста не набагато поступається за популярністю, але в плані аромату їй немає рівних. Крім того, даний вид має підвищений вміст кофеїну, що найкраще підходить для такого напою, як еспресо;
 3. комбінація арабіки та робусти – зустрічаються різні співвідношення й змішування, для досягнення оптимальної якості і поєднання плюсів обох сортів.

 

 

Яка кава краще – мелена або в зернах?

Перед тим, як подарувати каву, важливо дізнатися хоча б трохи смакових уподобань людини або просто вибрати універсальний варіант з перевіреною якістю. Крім вибору сорту, одним з головних питань вважається вибір виду кави, які поділяються на такі:

 1. в зернах – всі гурмани насолоджуються смаком і ароматом кави, виключно в зернах, оскільки, на їхню думку, тільки свіжомелений напій зберігає всі корисні властивості та смакові характеристики;
 2. мелений – відмінний варіант, який при перевіреній якості зможе подарувати хороший смак і аромат, особливо якщо зварити його в турці;
 3. розчинний – універсальний вид, який підійде для вживання на роботі й в домашніх умовах;
 4. капсули, таблетки – використовуються для кавомашин і кавоварок, тому для придбання слід дізнатися марку і модель пристрою.

Придбання кави на подарунок залежить від багатьох факторів, але зробивши правильний вибір, потрібно його добре оформити зовні, доповнюючи подарунок туркою, солодощами або красивою чашкою.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-