Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Любителів кави з кожним роком стає все більше і більше. Від такого напою не відмовляються представники різних вікових категорій, бо чашечку кави зі смачним тістечком може дозволити собі кожен. Якщо кава дійсно добра, то клієнт буде готовий викласти чималу суму, щоб насолодитися в повній мірі ароматом і смаком. Над бюджетом, який потрібен для відкриття прибуткового кафе, замислюються багато бізнесменів, як початківці, так і досвідчені. Собівартість однієї чашки кавового напою досить низька, а націнка може становити від 40% до 300%. Ось чому бізнес на заварюванні кави такий популярний.

Кафе – відмінне місце для ділових зустрічей, дружніх посиденьок і побачень. Деякі відвідувачі готові відмовитися на деякий час від харчування в різних ресторанах або кав’ярнях, але від чашки гарячої і ароматної кави ніколи. Звичайно, різні різновиди кави можна замовити в будь-якому кіоску на зупинках транспорту, але в класичних кафе можна не поспішаючи насолодитися ароматним напоєм.

З чого почати

Організовуючи бізнес на каві, добре підрахуйте свій бюджет. Чим більше тим краще. Важливо в першу чергу визначити місце розташування кафе, визначити цільову аудиторію. Кав’ярня повинна притягувати погляд, тому важливо все продумати. Далі необхідно визначити формат і розмір кафе, визначитися з меню, підібрати оптимальне обладнання, висококваліфікований персонал.

При визначенні бюджету для відкриття прибуткового кафе необхідно з’ясувати і вирішити питання, скільки необхідно коштів для відкриття кафе, при цьому враховуйте регіональний фактор. У маленьких містечках бізнес може і не зайти. А ось відкрити невелику кав’ярню прямо в столиці для певної аудиторії: молодіжної, батьків з дітьми – прекрасна ідея.

Скільки грошей потрібно і де їх взяти?

Деякі початківці і навіть досвідчені підприємці зазнають збитків через рік або кілька років після відкриття кафе. Тому важливо визначитися якою сумою грошей ви готові ризикнути. Необхідно детально і в деталях скласти бізнес-план, де будуть вказані навіть дрібні витрати.

Вартість однієї чашки може становити приблизно 10 грн, а з десертом середній чек становитиме 50-60 грн. Якщо в добу ваш заклад відвідуватимуть 50 чоловік, то за місяць ви заробите як мінімум 45000 грн. Але кількість клієнтів може бути різною, а передбачити відвідуваність неможливо. Буває, що за добу готуються тільки 15 чашок кавового напою.

Також, порахуйте, скільки грошових коштів вам потрібно на ремонт, сантехнічні роботи, послуги юриста і на непередбачені витрати. Прибуткова міні-кав’ярня зможе окупитися всього за півроку, можливо і раніше, а заклад великого масштабу – протягом 1-2 років.

Гроші на відкриття власного бізнесу можна отримати:

 • Способом FFF – простіше кажучи, зайняти у знайомих або родичів.
 • Взяти кредит в банку. При собі повинні бути необхідні документи і позитивна кредитна історія. У деяких фінансових закладах його можна отримати, не виходячи з дому.
 • Взяти гроші в інвестора.
 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-