Яку кавомашину вибрати в офіс? > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Яку кавомашину вибрати в офіс?

Ми щиро заздримо вам, якщо ви один із тих щасливчиків, у яких в офісі стоїть кавомашина. Особливо, якщо у вас у компанії є можливість підібрати оптимальну кавомашину для співробітників, виходячи з ваших потреб та якостей машини, а не просто «тому що бюджет». Він, звичайно ж, теж важливий, але, насправді, не все упирається в дешевизну кавомашини — адже якщо вона вимагає догляду, обслуговування та складного чищення, а приготування 1-ої чашки розтягується хвилин на 15-20, то ну її, таку машину.

І ось, щоб ви не задовольнялися тільки стіками розчинного кавового порошку у вашій чашці і не заварювали мелену каву щоразу просто в чашці, отримуючи лише дещицю задоволення від аромату та смаку, ви можете піти на гідну альтернативу: придбання кавомашини для вашого офісу.

Перевагами такого рішення, окрім задоволення, є:

 • підвищення згуртованості духу колективу;
 • більш часті зустрічі у кавоварки будуть надавати додаткові можливості оперативно вирішувати якісь робочі питання;
 • менше втрат часу на похід у кафе/на перекури;
 • прояв турботи про працівників;
 • всі зможуть оперативніше прокидатися вранці та залишатися кофеїнізованими до самого вечора.

З суттєвих недоліків можна відзначити лише необхідність витрат на покупку самої машини, підтримання її працездатності та витратні матеріали (кава, цукор, молоко…). Втім, іноді й самі співробітники можуть скидатися на витратні матеріали , якщо це дорого для компанії — це вже у кого яка бізнес-модель.

Але як правильно вибрати машину? 

Нижче ми зробили зведену таблицю показників всіх наявних на ринку класів кавових машин (включаючи звичайні кавники), щоб показати, як швидко готується напій, як складно робити чашку кави, обслуговувати машину, який її ціновий діапазон та яка якість смаку на виході.

ТипКількість співробітників (користувачів)Видача чашок (у 1 заварювання і час на приготування)Ціна, дол.Якість смакуСкладність у користуванніСкладність у чищенніНаявність окремого крану для гарячої водиМожливість підключення лінії з водою
Кавник/ пресдо 108 чашок, 10 хвилин20-30ПреміумСкладноСкладноНіНі
Фільтр/ краплинна машинадо 1012 чашок, 10 хвилин30-150ГарнийЛегкоСкладноЗалежить від моделіНі
Краплинний декантер на кілька чашок для професійного використання10-5012 чашок, 20 хвилинвід 600ГарнийСкладноСкладноЗалежить від моделіЗалежить від моделі
Крапельна урна на кілька чашок для професійного використання10-5024 чашки, 20 хвилин30-150ГарнийДуже складноДуже складноНіНі
Фільтр/ краплинна машина на 1/2 чашки10-501-2 чашки, 2 хвилинивід 1000ПреміумЛегкоНемає необхідності чиститиТакТак
Капсульна на 1 порцію10-501 чашка, 2 хвилини70-250НормальнийЛегкоНемає необхідності чиститиЗалежить від моделіЗалежить від моделі
З помелом50-2001-2 чашки, 0,5-1 хвилинавід 1000НепоганийСередньої складностіСередньої складностіЗалежить від моделіЗалежить від моделі
Еспресо машина50-2001-2 чашки, 0,5-1 хвилина30-150ПреміумДуже складноДуже складноТакТак

Щоб довго не аналізувати те, що вже й так міститься у таблиці максимально доступно, можна зупинитися лише на кількох факторах:

 1. Якщо у вас нікому обслуговувати кавоварку і ви не готові постійно бачити представника фірми постачальника у вашому робочому просторі, то зупиняйтеся на краплинній машині на 1-2 чашки. Хоч у неї й найвища ціна, але кава готується швидко, її зовсім не треба обслуговувати при підключенні до лінії подачі води та готувати напої супер легко. Любителі чаю можуть використовувати окремий кран подачі гарячої води для заварювання. Ну і складно не погодитися з відмінною якістю смаку кави на виході. Тож витрати окупляться.
 2. Для відмінної якості кави за жлобською ціною можна придбати і кавник. Але, як й у випадку з професійною машиною на кілька чашок, процес заварювання є довгим та складним, як й обслуговування.
 3. Капсульна машина — вибір більшості сьогодні. Готує багато чашок, це легко та обслуговувати не потрібно. Втім, зростаюча ціна капсул може вас засмучувати з місяця у місяць, та не до кожної моделі можна підключити подачу води.

Вибір за вами. А вже ми готові забезпечити вам постачанням чудової кави, з місяця у місяць, з року на рік!

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-