Робити добавки до кави — давно популярне заняття мільйонів людей. Звичайними добавками вважаються сиропи, топінги, посипки, збиті вершки — на додаток до стандартних цукру і молока/вершків. Однак це далеко не все, що можна додати до кави. У цій статті ми вирішили розглянути, з чим можна змішати каву в блендері, адже такий спосіб змішування куди менш стандартний.
Навіщо змішувати добавки у блендері? Адже більшість того, що ми додаємо в нашу ароматну каву, розчиняється в ній природним чином чи плаває на поверхні. Це вірно. Але частина добавок, які люди роблять до своєї кави, має поганий ступінь змішування. І для отримання однорідності, у справу вступає блендер чи кухонний міксер.
Відразу зазначимо, що для отримання якісно однорідної суміші без грудочок вам не підійде ручний занурювальний блендер, по типу цього:
Справа в тому, що він погано змішує, а більше передавлює їжу (з чавкаючим звуком), і пів кухні виявляється брудною від шматків, що розлітаються навкруги. Вам знадобиться нормальний блендер, в чашу якого, що закривається, ви закладаєте інгредієнти, а ножі, розташовані знизу, справляються зі своєю роботою на відмінно, дуже ефективно і швидко. На кшталт такого:
Отже, що ж можна зробити з вашою кавою?
Адаптогени — це продукти чи штучні препарати, які додаються в їжу і напої, щоб поліпшити опір стресу, підняти настрій, стимулювати імунітет. Про каву з грибними адаптогенами ми вже писали тут (розділ статті «4. Кава, ферментована грибним міцелієм»). Але в тій статті ми розповідали про компанію, яка видає на-гора вже готовий до вживання продукт, рецепт якого тримається в секреті. А ви можете в свою каву додати наступні адаптогени, куплені окремо:
Про дію кожного з них ви можете прочитати онлайн. В Україні всі вказані вище можна купити в Інтернеті чи у спеціалізованих магазинах. Зазвичай, на упаковках виробники пишуть рекомендовану до вживання дозу, якої ви повинні дотримуватися.
Ця добавка буде корисна спортсменам, переважно, легкої атлетики. Зверніть увагу, що каву для найкращого ефекту оптимально випивати за 30 хвилин до початку тренування чи змагання. Приблизно у той же самий час краще буде приймати і протеїн. До речі, для росту м’язів протеїн приймають ще й після, як можна й каву.
Найбільше ця ідея сподобається дівчатам, які стежать за собою. Однак колаген найкраще засвоюється натщесерце і перед сном, а це не є оптимальним часом для прийому кофеїну. Але вам вирішувати.
Воно дуже жирне, але в каві має смак, схожий на кокосове молоко (яке, власне, містить багато кокосового масла, адже друге видобувається, в тому числі, з першого). На 100 мл краще не додавати більше 1 ч. л. кокосового масла.
Окрім як у блендері вам ефективно не перетворити горіхи на дрібний стан чи рідку масу, а в результаті, разом з кавою, ви отримаєте щось схоже на мілк шейк за консистенцією. Відмінно підійдуть кокоси, кеш’ю, фундук, мигдаль, волоський горіх.
Зазвичай, коли каву змішують з какао, їх варять разом (або окремо, після чого змішують). Але можна і чудово скористатися блендером, щоб замішати какао-порошок із готовою кавою. Додайте 1-2 ч. л. какао на 200 мл. Тільки ми рекомендуємо вибрати щось краще, ніж какао а-ля Soviet style.
В результаті змішування зазначеного, у вас вийде густіша консистенція, ніж у звичного вам напою. Для покращення смаку можна додати цукор/цукрову пудру чи ті ж сиропи.
+380 (44) 239-55-88
+380 (66) 239-55-88
+380 (63) 239-55-88
+380 (68) 239-55-88
Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні