Зірковий експерт-мікс від Gemini > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Зірковий експерт-мікс від Gemini

Вибуховий коктейльний алкосет на основі кави, що змусить запам’ятати цей захід надовго. Огляд можливостей сучасної кавової техніки: технології найвищого рівня. Ви проти чемпіона України з лате арту – чи вдасться йому на пінці намалювати візерунки на замовлення? Ще більше активностей, пов’язаних із кавою на стенді від Gemini Espresso. Виставка обіцяє бути каверичною!

Let’s get professional exhibitions begin! Саме такими словами можна охарактеризувати осінній сезон для підприємств із активною позицією – динамічний, бурхливий, насичений участю в різноманітних професійних фестивалях та подіях. Час та можливість для “молодих” компаній розповісти про себе, а для лідерів ринку – представити новинки та подискутувати про тренди на наступний рік. Кавова індустрія в цьому сенсі не виключення. Чемпіонати для бариста, навчальні майстер класи, кавові фестивалі та презентації обладнання – для кожного віднайдеться зона за його інтересами.

Як вагомий гравець в становленні українського ринку свіжообсмаженої кави, ми в Gemini Espresso відчуваємо певну відповідальність, беручи участь у таких заходах. Наша мета – здивувати спеціалістів цієї сфери, щоб їх час, проведений тут, та отримані знання стали в нагоді та допомогли у професійному та кар’єрному розвитку.

Для цьогорічного міжнародного експофоруму Forech, що відбудеться 13-15 листопада, розробили цілу спеціалізовану програму. Ми запросили до нашого стенду провідних міжнародних та українських експертів із різних областей. Їх ім’я відомі у світі кави, а практика та регалії – дійсно вражають та заставляють прислухатись до їх думки. Протягом 3 днів вони будуть ділитися з вами теоретичним та практичним досвідом, розкажуть про інсайти зі свого життя.

Отже, таймінг на ці дні такий:

13 листопада
12:30-13:30 – Gemini каваметрія / Андрій Успенський
14:00-15:00 – ВМФ телеметрія / Вадім Сайчук
15:30-17:00 – Ексклюзивні алкогольні коктейлі на основі кави від чемпіона світу Michalis Dimitrakopoulo / Владислав Дударь, дворазовий призер національного чемпіонату України “Coffee and good spirits”, переможець конкурсу барменів та бариста Cofftails 2018.

14 листопада
12:30-13:30 – Презентація італійського виробника професійних кавомашин Rancilio із фокусуванням уваги на останній моделі – Rancilio Specialty та її сучасних технологіях / Джакомо Фонтана, еспорт-менеджер компанії Rancilio в країнах СНГ
14:00-16:00 – Як відкрити кав’ярню та масштабувати свій бізнес. Майстер-клас із приготування кави. Подарунки від Gemini / Ренат Маматказин, чемпіон України в категорії “Barista classic”, власник успішних кав’ярень

15 листопада
12:30-13:30 – Капінг моносортів Gemini / Дмитро Рубцов, призер національного чемпіонату України “Сold Brew”, участник національних чемпіонатів України з джезви, кави та алкоголю, а також брюверс кап.
14:00-16:00 – Презентація програми виступів на світовому чемпіонаті в Brazil Latte Art championship – 2018. Тренди світового чемпіонату з Лате Арт. Майстер клас із приготування лате арт. Конкурс від Gemini / Олександр Беніцький, дворазовий чемпіон України з Лате Арт, тренер CUSTOM COFFEE school.

Наголошуємо, що ці лекції будуть проходити окремо від основної зони, а наш стенд має досить лімітовану площу. Тому якщо 100% бажаєте відвідати презентацію відомого спікера – краще завчасно на неї зареєструватися через просту форму нижче. В такому разі, ваше місце буде чекати на вас.

Завітайте на фестиваль та станьте частиною життя HoReCa України – а ми із радістю вам у цьому допоможемо!

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-