Зв’язок типу особистості людини з кавою, якій вона віддає перевагу > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Зв’язок типу особистості людини з кавою, якій вона віддає перевагу

У книзі, яка вийшла у 2013 році, авторства Рамані Дурвасула над назвою «Ви — відображення того, що ви їсте: змініть своє ставлення до їжі, змініть своє життя», пишеться про зв’язок характеру і особистості людини з напоями, яким вона віддає перевагу.

Для написання книги були опитані понад 1000 осіб, і виявилося, що є взаємозв’язок між тим, яку саме каву полюбляє людина, з тим, яка вона у житті. Ми знайшли цю інформацію забавною і корисною, і вирішили поділитися з вами. Отже.

 1. Любителі еспресо — це лідери і працелюбні особи. Чистий еспресо без жодних добавок ідеально відображає характер людини: такий самий жорсткий, ефективний, швидкий і точний. Любитель чистого еспресо буде впертим, сильним духом, і матиме потяг до подорожей.
 2. Ті, хто не п’ють каву зовсім. Якщо у вас немає непереносимості, то, швидше за все, ви просто боїтеся жити. Не бійтеся! Адже відкривати щось нове можна у будь-якому віці і у будь-якому місці. Як кажуть, навіть якщо вас з’їли — у вас є два виходи 🙂
 3. Безкофеїнові варіанти. Такі особистості, швидше за все, педанти, перфекціоністи, закриті в собі, гидливі, недовірливі, вимогливі, егоїстичні і постійно прагнуть відчуття безпеки в будь-якій ситуації.
 4. Холодна солодка кава. Такі люди є авантюристами, мають великий потяг до пригод, пропонують нестандартні рішення, і можуть задавати тон у компанії друзів і на роботі. Особливо якщо вони віддають перевагу каві з солодкими добавками, а не просто з цукром (сиропи, шматочки фруктів/ягід).
 5. Розчинна кава. Це ті, хто завжди все відкладає на потім. Їм комфортно користуватися одними й тими самими речами і предметами аж до того часу, поки вони не зламаються чи зносяться. Вони вкрай непідприємливі, безініціативні і не будують планів на життя і кар’єру, живучи за принципом «буде, як буде». Так що якщо ви шукаєте людину максимально неоригінальну — то ви знайдете її серед тих, хто п’є розчинну каву. А якщо їх улюблений рецепт буде з молоком і 2 ложками цукру, то, швидше за все, це вождь племені «неоригінальні» на ім’я Капітан Повсякденність. Креативу від такої людини дочекатися можна лише під сильним тиском і примусом, наприклад, якщо від цього залежатиме її кар’єра.
 6. Капучино. Екстраверт, стильна людина, з гарним смаком і широким кругозором. Таким людям подобається все контролювати, приділяти увагу дрібницям, креативити, спілкуватися з мільярдом людей (але не факт, що вони мають хоча б 1 справжнього друга), працювати одночасно над 150 завданнями (і при цьому бути успішним у їх вирішенні), і відчувати ситуацію на інтуїтивному рівні. Такі люди ще дуже уразливі, мстиві і злопам’ятні.
 7. Лате. Ті, хто п’ють лате, прагнуть до максимального комфорту, спокою і умиротворення в їхньому житті. Це ті, хто вдома і на роботі схильний створювати привітну і спокійну атмосферу, хоче радувати оточуючих більше, ніж себе, і дуже переймається тим, що про нього думають люди навколо. Швидше за все, вони люблять м’які іграшки, подушки і дивани.
 8. Американо. Любителі традицій, які не схильні до змін (особливо відкидають зміни заради змін). Вони прямолінійні консерватори, які не люблять надмірностей, стежать за собою. На них можна покластися в житті і в бізнесі.

Як би там не було, ми вам рекомендуємо не сприймати таке дослідження як чисту монету, адже вибірка надзвичайно мала — лише тисяча людей. Не мільярд, і навіть не мільйон. Однак якщо ви знайшли себе в цьому спискові, і ваші уподобання збіглися з написаним — вітаємо вас, ви ще одне підтвердження того, що це все дуже може бути правдою!

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-